Kariéra

Junior Project Manager

nabízená pozice je ideální juniorskou pozicí pro start Vaší kariéry v oblasti řízení projektů a managementu v rámci Developerské společnosti. Na této pozici budete v úzkém kontaktu s vedoucím projektu a ostatními členy týmu, budete se účastnit všech fází projektu od studie přes povolení a výstavbu, až po předání koncovým uživatelům.

Nabízíme:

-          ŠANCI PRO ABSOLVENTY

-          Příjemné pracovní prostředí a vstřícný pracovní kolektiv

-          Žádný velký open space, jen útulné kanceláře

-          Občerstvení na pracovišti

-          Prostor pro vlastní iniciativu

-          Možnost profesního růstu v rámci firmy

-          Výuka cizích jazyků na pracovišti

-          Sick days, home office

-          Atraktivní lokalitu pracoviště s výbornou dopravní dostupností

Požadujeme:

-          VŠ vzdělání stavebního směru (ČVUT, VUT)

-          Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost

-          Schopnost pracovat na více úkolech najednou

-          Komunikativnost a organizační schopnosti

-          Samostatnost, flexibilitu

-          Chuť učit se nové věci

-          Aktivní znalost práce s PC

-          Dobrá znalost práce v AutoCADu

-          Aktivní ŘP skupiny B

-          Výborná znalost českého jazyka

Náplň práce:

-          Plnění dílčích úkolů dle zadání vedoucího projektu

-          Účast na jednáních a kontrolních dnech s architekty, dodavateli a úřady, psaní zápisů z jednání

-          Úpravy výkresů v AutoCADu

-          Příprava podkladů

-          Administrativní zastřešení projektu

Nástup možný ihned

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete svůj životopis společně s motivačním dopisem na adresu info@reflecta.cz.